Číňan19: Tali Ban vrací úder aneb Bajka o gumovém rohlíku

Epidemický Tali Ban aktivoval rezervy a vyrazil do protiútoku.

Zda je rohlík gumový, rozezná a může o tom hovořit pouze a jedině pekař – rohlíkář. Pekař – chlebař nebo dokonce cukrář jsou pouhými laiky, nemluvě o spotřebitelích, kteří o tom neví už vůbec nic. Ti mají spokojeně žvýkat a mlčet.

Nevyjasněná otázka je, zda o životech lidí, ekonomice, školství, stravování nebo obchodování má rozhodovat výhradně pekař-rohlíkář.

„Prosíme, raději mlčte!“ píší doktoři a sestry z první linie v reakci na jiný otevřený dopis, ve kterém mj. stomatolog Šmucler či kardiochirurg Pirk vyzývají vládu, aby přestala lidi strašit koronavirem. Podle pracovníků z jednotky intenzivní péče však tito lékaři nejsou s problematikou dostatečně seznámeni a jsou pouhými laiky. Zároveň v dopise vyzývají občany, aby se koronaviru nebáli, ale aby ani nebrali onemocnění na lehkou váhu.

Echo24

Zdroj: „Raději mlčte!“ vzkazují lékaři z JIP Šmuclerovi a spol.

Taktéž šéf sdružení, které si svého času zvolilo do svého čela jednoho z největších hnusáků současnosti, se vyjevil, že když má jeden jiný názor, tak mu „nejspíš stoupla sláva do hlavy“ a druhému zase poradil, že si má hledět zubů.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s