Michigan: Milice nebo anarchisti?

Nejdříve to podle zpráv propagandy vypadalo, že oranžové T poslalo na socialistickou guvernérku nějaké milice ovšem pak se ukázalo, že to jsou normální bolševníci anarchisti, kteří by tam rádi měli nějakého anarchistu. Tedy obvyklé dohadování bolševníků, kdo tam bude ovládat ostatní lidi.

Bohužel v tom jede i FBI, kterou se bolševníkům podařilo též hodně obsadit svými lidmi obdobně, jako to dělali místní komouši před rokem 1948.

There is a short space in the continuum between totalitarianism and anarchy.  Create the former and you will eventually devolve into the latter; it has always been thus.  This current narrative is an attempt to frame a false perspective; meanwhile civics is no longer taught in schools – this is not coincidental.

The FBI will not call Antifa a domestic terror group; yet the FBI will proclaim any “militia” as a domestic threat or “extremist group”.  The FBI definition of a “threat” is through the prism of big government preservation.  That perspective is part of the problem.

The Last Refuge

https://theconservativetreehouse.com/2020/10/08/fbi-announces-arrests-of-michigan-militia-actually-anarchists-for-plotting-against-governor-whitmer/#more-201318

(Václav Nosek) Jako ministr vnitra a člen předsednictva ÚV KSČ byl zásadní osobností v procesu ovládnutí Československa komunisty. V letech 1945–1948 využil svých pozic na ministerstvu jednak k rozsáhlé infiltraci Sboru národní bezpečnosti (SNB) oddanými stoupenci KSČ, jednak k vytvoření téměř čistě komunistické Státní bezpečnosti a k dalšímu posílení stranických pozic.

wiki

https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1clav_Nosek

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s