USA: Jak je to ve skutečnosti

Podle tzv. celosvětově uznávaných a také místních zpravodajství je v USA situace taková, že všichni Američani nemají rádi oranžové T, jen pomatení nenávistní redneci a senilové ho volí jako správného rasistu sexistu fašistu. Jak říkal následně z médií eliminovaný doc. Kovář „nevěřte tomu, co vám říkají v televizi a v novinách, najděte si svoje zdroje, je to totiž úplně jinak“.

A taky že jo. RSBN vysílá nejen projevy, ale hlavně mluví s lidmi, kteří oranžové T podporují a ejhle, jsou to normální lidi, kteří chtějí Ameriku svobodnou, zdravou, postavenou na ústavnosti a osobních svobodách. Nestojí o socialistické kolektivistické projekty převýchovy na nové občany, kteří chodí s mávátky na 1.máje a usilovně pracují v brigádách socialistické práce na výrobě tanků proti imperialismu, bojují proti globálním změnách klimatu podle nařízení zelených Khmérů a radostně čekají ve frontách, jestli dostanou jídlo či toaletní papír.

Tak vidíte lidičky všech barev a národností, kteří přišli jako Američani o své vůli, aby podpořili svého prezidenta, když chytnul Číňana19 a nepotřebují na to rozhodnutí politbyra nebo odborové centrály.

Poslouchejte co říkají Američani a ne co říkají blbináři, že říkají američani.

https://rsbnetwork.com/2020/10/rsbn-live-president-trump-supporters-outside-of-walter-reed-in-bethesda-md-10-5-20/

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s