ČT a antiamerická propaganda

Veřejněbezprávní Česká Trouba se mimo jiné propagandistické úkoly vyžívá v antiamerické propagandě ztělesněné do pomlouvání Oranžového T.

Jeden z posledních výplodů je následující zpráva, která byla i v televizní formě ve večerních zprávách.

https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/3174669-dalsi-ctyri-roky-s-trumpem-uz-nechteji-rada-vyznamnych-republikanu-letos-voli-bidena

Podle vyznění nadpisu a následujícího podrobného popisu je jasné, že hrozný T je vyřízený, protože význační republikáni ho nebudou volit. Možná by si Trouba mohla zjistit, že v rámci republikánů je jeho podpora 95%. Možná by Trouba mohla zaznamenat, že jde o NeverTrumpy, kteří tuto svoji pozici jasně deklarovali už před minulými volbami a nic jim to nebylo platné. S vyjímkou Penguina Romneyho, kterého zvolili v Utahu jen proto že je mormon, se všichni ostatní již dávno stali bezvýznamnými, protože se buď vytratili zcela nebo při pokusech o získání významnější pozice vyhořeli. Američani na ně nejsou zvědaví.

To že T si nenechá nic líbit a na každý útok a podraz rázně odpoví, není jeho slabost, ale síla. Je to jeden z důvodů, proč Penguin Romney prohrál svoji kandidaturu, když nebyl schopen odrazit útoky D’Oh-bamy a rázně reagovat na jeho lži, takže Romneyho voliči pak nepřišli k volbám. Navíc má T většinou pravdu, protože třeba Powella s jeho počítačovou animací chemického kamionu, na němž dokládal, že Irák má ZHN, si jasně pamatuji a také si pamatuji, že jsem mu vysvětloval, že to umí naprogramovat každý blbec který zvládne Baltíka. Bohužel mně neslyšel a tak lhal stejně jako lže teď, třeba že Oranžové T pracuje jen pro vyvolené. Když by se v Troubě podívali třeba na RSBN, tak by zjistili, že obyčejní američani to vidí jinak.

Vytažení konfederační vlajky je podpásovka, protože T ji nepoužívá ani nijak nepodporuje a hlavně, pro američany dnes není znakem podpory otroctví, ale svobody jednotlivce, odporu vůči velkoměstkému socialismu, který se jim tam rozlézá a samozřejmě jižanské Dixie odlišnosti. Možná by stálo za úvahu, že by v Troubě udělali také rešerši podporovatelů Sleepy Creepy s vlajkami anarchistů, komunistů a všelikerých antiamerických totalitních hnutí.

A zajímavost na závěr ohledně problémů Sleppy Creepy s černochy – část ho volit nebude a část bude volit Oranžové T. Kdo rozhodně volby? Voliči nebo dnes bezvýznamní republikáni, kterým američani říkají členové Uniparty, tedy bandy demokratů a republikánů, co chce vybudovat globální socialismus bez ohledu na zájmy američanů a za jejich peníze.

1 komentář: „ČT a antiamerická propaganda

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s