Slyšíme že prohráváme, vidíme že vítězíme

Už půl roku nás Пгавда krmí propagandou, že Oranžový T je vyřízený a že Sleepy Creepy má vítězství v kabeli a jedině volební podvody mohou způsobit, že nevyhraje. Blbináři pravidelně informují, o kolik procent Sleepy kde vede, jak se od T odvrací jeho bývalí voliči, jak oba kandidáti jezdí po celé americe a dělají kampaň, jak je Sleepy výjimečný a jak je T neschopný a nikdo ho nemá rád. Proto taky že prohraje kde co všechno včetně Texasu, Georgie a Arizony, ostatně stejně jako to tvrdili v roce 2016.

Ano, nikdo neví jak to dopadne, protože nikdo neví který jaký čí přijde k volbám a hlavně co tam hodí.

Na druhou stranu, jak je možné, že Demokřápi vybrali za svého kandidáta snad nejhoršího kandidáta za posledních XX let, a „nikomu“ to není divné. Proti Sleepymu byl McCain výborný kandidát a to nebýt baby Palinové by dostal maximálně 30% hlasů. Zatímco T má několik mítinků denně s desítkami tisíc nadšených lidí, Sleepy je většinou zalezlý a když se někde objeví, je tam pár desítek lidí. To i Crooked Hillary měla v zubařských čekárnách aspoň stovky lidí.

Znamená to, že Demokřápům je jedno, kolik lidí jak volí, protože jediné co rozhodne bude, kolik hlasů si kde sami vyrobí a kolik jich kde vyhodí jako nesplňujících podmínky. A/Nebo to znamená, že byli přesvědčeni o tom, že Пгавда má správné informace a tak není třeba si honit triko. A především to znamená, že u Demokřápů vůbec nezáleží na tom, kdo je v úřadu, protože vše řídí jejich Politbyro.

Obrázek
https://i0.wp.com/www.independentsentinel.com/wp-content/uploads/2020/10/rally-biden.jpg?fit=970%2C552&ssl=1

V poslední době sice v průzkumech T „dohání“, ale ono se mezitím vůbec nic nezměnilo. Takže jediný důvod pro původní náskok Sleepyho byla propaganda a snaha přesvědčit voliče T, že je vyřízený a není proč chodit k volbám. A teď před volbami, aby si „zachovali“ kredibilitu, tak čísla mění směrem k reálným výsledkům jejich průzkumů a pak vytroubí, že je to v rámci rozptylu.

Texas

O tom, že v USA jde o souboj mezi svobodnou klasickou amerikou reprezentovanou Oranžovým T (a jeho voliči) a globálním antiamerickým socialismem, ani nepípnou. Taky jak by mohli, když jsou Пгавда.

So, MAGA and Twelve more years 😛 … or not?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s