6N

6N = Nic Neví, Nic Nezná, Ničemu Nerozumí

Tak lze popsat početnou skupinu lidí, kteří aniž by měli potřebné znalosti a rozhled, osobují si právo rozhodovat o jiných lidech, celé společnosti i skupinách a větvích lidského jednání. Toto jejich přesvědčení nelze dobře oponovat, protože oni nemaje potřebný rozhled nerozumí argumentaci lidí, kteří s jejich názory nesouhlasí. Jejich další výsadou je to, že za prosazované nápady a jejich dopady nemají žádnou zodpovědnost, takže když něco pohnojí, odnesou to jiní a 6N jsou vysmátí. Navíc se až na vyjímky živí za peníze jiných lidí, jichž se na to ovšem nikdo neptá – státní služby, politika, vyžírkovky. Skutečná odborná kompetence těchto lidí odpovídá hajzlbábě, která tam ani neuklízí a podle toho to pak vypadá.

Typickým představitelem hnutí 6N je například JauJau Biomasa, která aniž by věděla, co to biomasa je, prosazovala její využití na všelikeré činnosti, o nichž rovněž nemá páru.

Obdobně EuroFule coby komisárek odpovědný za EU vztahy k Ukrajině se hrozně divil, když CarPutin reagoval na snahy o přičlenění Ukrajiny k EU zelenými mužíky na Krymu a nevšímavostí k řádění bolševníků na Donbasu. „My jsme nevěděli…“ kvílel pak v televizi. Kdyby si ovšem poslechl předcházejíci prohlášení CarPutina, tak by věděl, že CarPutin si na hlavu kálit nenechá a naopak si s Evropskou Můmií vytře. A taky že si vytřel.

2 komentáře: „6N

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s