Číňan19: Nový, starý nebo jaký virus?

Podle toho, co hlásá světová epidemická junta a její vytrubovači to vypadalo, že od počátku virové paniky je jasné, že existuje nový virus z rodiny SARS a každý se může podívat jak vypadá, kolik má nožiček a co dělá.

Z textu v elaborátu CDC (https://www.fda.gov/media/134922/download) k testům na virus je ovšem zřejmé, že skutečný virus ještě v červnu nikdo neměl k dispozici.

Takže se pracuje s RNA (https://cs.wikipedia.org/wiki/RNA) viru, který nemáme. To pak navozuje otázku, jaký který čí virus to je. Je to starý virus, který se naučil něco nového (SARSCov-2)? Je to nový virus, který se objevil z ničeho nic (nCovid 19)? Nebo je to kombinace starého viru s jiným „činidlem“, který umožňuje starému viru dělat věci nevídané? Jaké činidlo umožňuje viru hromadnou likvidaci zasažených (zřejmé rozdíly mezi jižními a severními národy)? Když se provede test na Číňana19, co znamená, že výsledek je pozitivní nebo negativní? Je virus v momentě odběru aktivní nebo neaktivní? Ve které fázi „života“ se virus nachází? Jaká je a hlavně bude nakažlivost pozitivisty po testu?

Takže v textu se pak správně dozvíme, že pozitivní výsledek nemusí znamenat vůbec nic.

A na základě těchto testů epidemický Tali Ban organizuje, řídí, omezuje, zakazuje, pokutuje a likviduje lidskou společnost s pokřikem, že oni zachraňují životy a proto musí všichni bezpodmíněčně poslouchat, protože jen oni ví, co je správné, aby se v LOO (odvozenina ze ZOO) dělo.

Jak budeme ověřovat vakcínu, na kterou se Tali Ban odvolává při odpovědi na otázku, kdy bude konec paniky? Nebo mají pravdu ti, kteří říkají, že virus tady je a pravděpodobně už pořád bude, a proto se musíme na problém dívat především medicínsky (jak léčit), nikoli jen epidemicky (jak zabránit šíření).

Proč světový Tali Ban odmítá reagovat na aktivity, které říkají, že léčebné metody máme a proto se panika s patřičnou mírou následné opatrnosti může ukončit? A proč na ně reaguje agresivním odmítáním a zesměšňováním osob s tím spojených?

A proč po mně lezou ti mravenečkové… 😛

2 komentáře: „Číňan19: Nový, starý nebo jaký virus?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s