USA: Americká volební ruleta – díl.5.1.

Po měsíci slyšení v parlamentech puobuémových států je zřejmé, že bolševníci kradli a pálili hlasy oranžového T, ovšem také se ukázalo, že bolševníci nejsou jen mezi demokřápy, ale je jich i dost mezi republikány (což není nic nového) a rovněž v aparátech jak státních a místních tak soudních.

Ani v jednom státu se nepodařilo, aby guvernér, i když republikán, svolal zvláštní zasedání parlamentu, které by se volbami zabývalo, přestože výzvy od poslanců zazněly. A vzhledem k platným zákonům, řádná zasedání se konají až v lednu a zvláštní zasedání může v mezidobí svolat pouze guvernér.

Ani v jednom státu neproběhl audit volebních hlasů, ani v jednom státu se nepodařilo přinutit volební ouředníky, aby umožnili plný či částečný audit volebních rulet ( malá vyjímka Michigan, a tam to dopadlo pro volební ruletu katastrofálně), ani v jednom státu se nepodařilo zahájit soudní jednání, které by volební frašku posoudilo a něco řešilo (jedna z běžících žalob má stanovenu odpověď od žalovaného na 14.ledna, pak bude pravděpodobně skrečována jako zbytečná, pač „volby už nejsou“).

Jakákoli snaha ověřit výsledky voleb byla od shora dolů blokována a to většinou ihned na začátku snažení, aby se náhodou něco nevyneslo.

Dnes je volba senátorů v Georgii na stejné volební ruletě jako v listopadu. Někde jsou rulety mimo provoz a prý hlasy započtou až potom…někdy…nebo ne.

Zítra je oficiální volba prezidenta v kongresu (teprve pak může někdo prohlásit, že je zvolený prezident, Česká Rouro a Troubo). Oranžové T je vysmáté a v pohodě. Zítra uvidíme, zda vyhraje Čínský Senil nebo Američan nebo zda dojde k odsunutí oficiální volby na později.

Zítra se koná také velké srocení amerického lidu v bažině zvané Washington D.C. Přímý přenos zde: Right Side Broadcasting News.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s