USA: Americká volební ruleta – díl.6.1.

Business as usually … čili kšefty jako obvykle. Po námitce v kongresu proti potvrzení výsledků Arizony se konalo dvouhodinové jednání. Bolševníci jako šéfa vyjednávacího týmu jmenovali gaunera, který vedl mimo jiné akci na odbroskvování oranžového T z Bíleho domu. Po jednání a odkladu z důvodu exkurze v Kapitolu (viz samostatný článek) se „to“ sešlo a hlasovalo se:

Bolševníci a užiteční idioti přijali zfixlované výsledky v Arizoně a to tak, že bylo jasné, že další námitky proti jiným státům nemají smysl. Jen 6 republikánů hlasovalo proti.

Obdobně ve sněmovně, kde bylo 109 republikánů proti výsledkům a všichni bolševníci a 70 užitečných idiotů pro.

Následně se spočítaly výsledky z ostatních států, aniž by se někdo zabýval konkurenčními hlasy volitelů a Čínský Senil se stal zvoleným prezidentem USA.

Tak si navzájem pogratulujeme, jak jsme to pěkně sfoukli

Mezitím se také počítaly senátní volby v Georgii.

Bolševníci se ani nenamáhali něco zakrývat a tak volby dopadly stejně jako v listopadu včetně příslušného jednorázového balíku 150000 hlasů pro demokřápy k eliminaci náskoku republikánů.

Image

Ono se není čemu divit, když volby proběhly na stejné ruletě, se stejnými lidmi sestavujícími hlasy a za stejných podmínek pro kontrolní osoby nastavených tak, aby tam byli platní jako kůl v plotě.

A tak to bude v senátu 50/50 a protože rozhodující hlas může přidat víceprezident, jímž bude Kalamita, tak mají většinu i v celém kongresu.

A proč to šlo tak rychle? Protože státní sněmovny ukradených států se konečně mohou řádně sejít a provést změnu v certifikaci výsledků a tím znemožnit svržení oranžového T.

Zde poslanci v Pensylvánii žádají Kongres o odložení potvrzení výsledků, protože budou ověřovat výsledky znovu a pořádně. No jo, ale to by mohli ještě zjistit, že Čínský Senil nevyhrál.

Takže demokřápi dosáhli svého a konečně svrhli nenáviděné Oranžové T, o což se usilovně snažili od chvíle, kdy vyhlásil svoji kandidaturu na prezidenta.

Republikáni spáchali rituální sebevraždu. 80 milionů naježených američanů jim to příště spočte.

Podle propagandy tak 10 tisíc lidí nebo tak něco… to přece vidí každý.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s