USA: Exkurze v Kapitolu

Bolševnická propaganda spustila antiamerický anti-T sračkomet na plné pecky, když došlo k vniknutí obyvatelstva do budovy Kapitolu, bohužel s obětmi na životech. Samozřejmě propaganda to vylíčíla jako nespoutané řádění příznivců oranžového T na výzvu oranžového T. A jak to už u propagandy bývá, tak většina toho je zase jen propaganda.

Sice situace je stále zamlžená, přesto lze říct, že jádro pudla bude asi takle:

Na srocení lidu se účastnilo asi půl midlionu američanů. Oranžové T nevyzvalo k řádění, ale v rámci řeči řekl, že až půjdou kolem Kapitolu ze shromáždění, tak mají podpořit poslance, kteří jsou proti okamžité certifikaci výsledků.

Po skončení shromáždění se většina lidé rozešla a jen několik set lidí se sešlo před Kapitolem. A tady už je to ne zcela jasné, k čemu vlastně došlo, takže jsou k dispozici jenom výjevy.

Kolem Kapitolu byla mobilní bariéra, která oddělovala lid od policistů. Lid stál a podle hlášení skupiny vojáků veteránů, tak se sice pokřikovalo, skandovalo, ale nikdo nečinil nic špatného. Pak někteří policisti mínili, že je potřeba lid zpacifikovat a tak je začali plácat pendrekama. Lid se začal bránit a tak lid zapepřovali. Lid se rozpálil a jelikož to nebyli kriminálníci, jako ti co vypalovali celý rok města, ale hodně bývalí vojáci a policisti, odebrali policistům pendreky a vraceli jim, co dostali. Tím se rozpadla linie a lid pak postupoval ke Kapitolu.

Současně se vyrojili nějací lidi, částečně i provokatéři, kteří podněcovali lid k obsazení Kapitolu a také se objevily fakenews, že Nanzi zastavila projednávání a chce ihned odsouhlasit Čínského Senila a podobně. Většina lidu i tak zůstala venku a stáli a seděli na schodech Kapitolu. Po nějakém čase se lid rozcházel aniž by se venku něco zajímavého událo.

Uvnitř probíhaly dvě souběžné akce. Opět většina lidu, která se dostala dovnitř, to pojala jako exkurzi na místo, kde nikdy v životě nebyli, protože se sjeli z celé ameriky.

Menšina se dostala do konfliktu s ochrankou, což nakonec vyústilo v neštěstí, kdy několik lidi a policistů bylo utlačeno davem tak, že zraněním podlehli a k jedné střelbě, kdy jedna paní nakukovala do chráněného prostoru a tam byl aktivní blbec, který ji zastřelil. Přitom kolem paní bylo spousta dalších lidí včetně policistů, kteří se jí pak snažili poskytnout pomoc.

No a teď ty výjevy:

Ochranka připravená zastřelit potřebný počet američanů.

Trump reaguje na aktuální události v Kapitolu. Pak už mu bolševníci zablokovali účet, protože prý chce násilí a místo toho má držet hubu a krok.

Tak vy mi chcete tvrdit, že tento taktický genius přemohl a obelstil ochranku Kapitolu?

Jeden z těch aktivních, kteří se dostali dovnitř. Je známý z demonstrací po celé americe, kde se účastní jakékoli demonstrace, kde se dá očekávat mediální pozornost.

Neboli žádný Trumpovec, ale profesionální demonstrant.

BFLM aktivista, vydávající se za Trumpovce.

To nahoře je národní katastrofa, to dole je pokojný protest.

Prapor Anti1A v okně Kapitolu, neboli jasný důkaz, že tam řádili Trumpovci.

Tihle zase vypadají jako pomýlení anarchisti, kteří omylem podporují Právo a Pořádek.

Tady jeden říká, že byl placený provokatér.

Policisti se selfotí s hroznými rabiáty…

Strašliví ničitelé Kapitolu a demokracie spořádaně prochází Kapitolem mezi lanovou mobilní bariérou (jako při prohlídce zámku) vymezující průchod pro návštěvníky.

Následovat bude část 2, věnovaná historickému pošlapání demokracie tím, že nezvaní američani si dovolili vlézt do amerického Kapitolu.

4 komentáře: „USA: Exkurze v Kapitolu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s